ד"ר יעל צורגיל - בשביל הבריאות וההצלחה

אלוורה - כל מה שצריך בצמח אחד

 • ראיון רדיו - שיווק רשתי כדרך להכנסה נוספת

  שיווק רשתי – צמד מילים שלעיתים מרתיע אנשים.

  למה? האם יש לכך הצדקה? לדעתי ממש לא.

  לפני כשבוע הוזמנתי לראיון ברדיו 106 אורנים בתוכניתה של אביטל זברגר כלכלי לי.

  אביטל הזמינה אותי לספר על השיווק הרשתי בכלל ועל חברת FOREVER LIVING בפרט כדרך למנף את ההכנסה של משפחות. כדרך לאפשר למשפחות הכנסה נוספת על מנת לתמוך בתוכנית הכלכלית שהיא בונה למשפחות שמטרתה להגיע לתקציב משפחתי מאוזן ואף צומח.

  בראיון שוחחנו על מה מרתיע אנשים, למה חשוב להתייחס כאשר מחליטים ללכת לשיווק רשתי. שוחחנו גם קצת על FOREVER LIVING  ואלוורה ואיך אפשר לעשות מזה כסף ועל האני מאמין שלי בשיווק רשתי.

  אחד הדברים החשובים עליהם לא שוחחנו, שנותן יתרון עצום לשיווק הרשתי הוא התנאים המוקדמים.

  כאשר אנחנו רוצים להתקבל למשרה כלשהי ולא משנה אם זה להיות מלצר במסעדה שעל הדרך או לנהל חברת הייטק אנחנו צריכים לכתוב קורות חיים (ורצוי שתהיינה מנוסחות בצורה הטובה והמשכנעת ביותר), אנחנו צריכים להתכונן לראיון עבודה. הרבה פעמים חשוב איפה (ואם) למדנו, האם יש לנו הון התחלתי ועוד דברים שעלולים לעכב את קבלתנו לעבודה. מי לא מכיר את האכזבה מכך שקורות החיים לא נענו (או נענו בשלילה) או את אותם ראיונות בהם הסתיימה השיחה במשפט הידוע: don't call us, we'll call you……. הרבה אנשים פונים לאנשים מקצועיים שיכתבו איתם או עבורם את קורות החיים ויאמנו אותם לקראת הראיון.

  בשיווק רשתי – לכל אחד יש את הזכות להתחיל לעבוד. לא ישאלו אותך מאיפה באת. כן ישאלו לאן אתה רוצה להגיע. לא ישאלו אותך מה למדת. כן ישאלו (אולי) אם אתה מוכן ללמוד תוך כדי. לא ישאלו אותך כמה שנות ניסיון יש לך. כן ילמדו אותך מניסיון של אחרים.

  דברים נוספים שאמרתי על שיווק רשתי – בקישור המצורף :

  http://www.icast.co.il/PlayerWin.aspx?file=http%3A%2F%2Fpod.icast.co.il%2F8a7e9bbd-a269-49f2-b71b-5b632e5cbbf6.icast.mp3&IndexID=421755&name=iCast

  יש לשמוע את הראיון לא דרך הדפדפן של גוגל כרום

   

  אם מצאתם תשובות לשאלות שהיו לכם ואתם רוצים לדעת יותר פרטים ספציפיים על פוראוור ועל הדרך שאפשר להצטרף וליצור הכנסה נוספת הביתה או לבנות מזה עסק עצמאי וגדול - מוזמנים למלא את הפרטים למטה ואחזור אליכם בהקדם

   

  תודה

 • מלא/י את הטופס ואחזור אליך בהקדם

  *שם:  
  *טלפון:  
  אימייל:  
  *הערה:  

BizMakeBiz פותח ע"י