ד"ר יעל צורגיל - בשביל הבריאות וההצלחה

אלוורה - כל מה שצריך בצמח אחד

*שם:  
*טלפון:  
אימייל:  
*הערה:  


 • עוד כמה מילים על תהליך הניקוי קלין 9

  אני ממש אוהבת שאנשים מתחילים לשאול אותי איך ירדתי במשקל וכשאני עונה להם הם שואלים - נו. וזה היה קשה לעשות את זה?

  כל תהליך של ניקוי וירידה במשקל יכול להיות קשה, נוראי, קל או בסדר. ויש עוד המון תארים לדרגת הקושי. הרבה מזה תלוי בעיני המתבונן, ברצון האמיתי שלו לשנות דברים (מעבר לאתגרים אובייקטיבים).

  אני לא אגיד שאני מחפשת דוקא את אלו שיקשו בקושיות וטענות, אבל בהחלט למדתי גם עם זה להתמודד בחיוך ובסוף כולם יוצאים מרוצים.

  ------------------------------------

   כייף לעשות התכתבויות מסוג זה בווטסאפ כמו:

  היא: ירדתי ארבעה קילו😊

  אני: כל הכבוד לך. איזו תוצאה מדהימה שנותנת חשק להמשיך

        הלכת ממש לפי הספר כמו שאומרים

  היא: כן. מרגישה בתהליך טוב. 🌸תודה רבה יעל

   ------------------------------------

  או

  אני: בוקר טוב מקסימות. תזכרו לשתות הרבה מים. הולך להיות חם ויבש. תסתכלו על הטיפים שנתתי ליום העצמאות. מן הסתם ביומיים הקרובים לא אכתוב. אז שיהיה לכם יום קל ובריא ❤❤

  היא: עכשיו היה לנו הרמת כוסית בעבודה לכבוד החג עם ארוחת בוקר וכל טוב של עוגות . היה קשה אבל החזקתי מאמץ חיפשתי מגש של ירקות ומצאתי מלפפון וגזר וגמבה. אבל הרגשתי ניצחון עם המלחמה הפנימית בין לאכול או לא.בכל זאת חטאתי עם הגזר.

  אני: כל הכבוד. גזר זה לא חטא. גזר זה בריאות!!!!

  היא: יעל תודה לך שאת זוכרת אותנו כל בוקר ❤🙏👏👏👏

  ------------------------------------

  או

  אני: בוקר טוב יקירה. לפי החשבון שלי היום זה היום האחרון לתהליך הניקוי. מקווה שעבר עליכם סופ"ש קל ונעים. אז יש עוד את היום ומחר תמדדו ותשקלו (למרות שאני מבינה ממך שזו לא המטרה בתהליך).

  הם: בוקר טוב🌸. אתמול היה היום האחרון...אני לא מדדתי היקפים, .... מדד בבטן ירד ב- 2 סמ בהיקף וירד 1.5 ק"ג וגם אני במשקל.

   ------------------------------------

  אז לא תמיד זה הולך כל כך טוב ולא תמיד (או יותר נכון לא מעט פעמים) זה לא הולך בקלות. מה לעשות שלעשות שינוי זה תמיד כואב ואם מדברים על שינוי בתזונה ובאורח חיים זה בכלל קשה.

   

  בשנה וחצי האחרונים אני מלווה אנשים רבים בתהליך של ניקוי שממשיך לתהליך של ירידה במשקל.

  אלו יכולים להיות אנשים שעושים את התהליך לבד ואני מלווה אותם יומיום בווטסאפ ושיחות טלפון. זה יכול להיות קבוצה של חברות או זוגות שעוברים את התהליך וגם הם מקבלים הודעת ווסטאפ מושקעת כל בוקר. זה יכול להיות קבוצה של משווקות ולקוחות חרדיות שאין להם סמרטפונים ואז ההודעות שאני משאירה הם הודעות קוליות בקבוצה מיוחדת שפתחו בטלפון.

  הדבר שמשותף לכולם זה הרצון האמיתי לשנות את הבריאות (ואולי גם את הנראות) שלהם.

  הקסם בתהליך ומה שעוזר (לפי התגובות של האנשים) למשתתפים בו זה הקשר היומיומי הזה שאני מתאמצת לעשותת ולא משנה באיזו דרך. אבל הקסם הזה לא יכול לעבוד בלי ערכה נפלאה שיש ל FOREVER – ערכה שנקראת קלין 9 וערכת ההמשך שלה שנקראת F15, שלמרות שהיא לא המטוס המפורסם אבל היא מטיסה אנשים לשינוי באורח החיים שלהם. כי המוצרים בערכה הם נפלאים. חוברת ההדרכה בה אין שניה לה על פירוט סדר היום, הצעות לתפריטים וכו.

  אבל,  בלי התגייסות ורצון אמיתי של אותו אחד שמחליט לעשות את התהליך – שום דבר לא קורה. בלי ההבנה שלו שזה יוכל אפילו "לכאוב" בדרך אבל ברגע שמתגברים אז דברים נפלאים קורים, שום דבר לא יזוז.

  אין כאן קסמים. יש כאן עבודה – שינוי בתזונה, בכמויות, בפעילות הגופנית, אפילו בכמות המים ששותים במשך היום. ולשם כך הלקוח צריך להיות עם יעד והבנה ברורים שכדי להצליח צריך להשקיע

   

  ותזכרו - מדובר בשביל ההתחלה ב 9 ימים בלבד. אח"כ תמיד אפשר להמשיך

  אז אם אתם רוצים לשמוע עוד פרטים, לדבר איתי, להתייעץ איתי  מוזמנים לפנות אלי ומבטיחה לתת תשובה כמה שיותר מהר. רוצים עוד מידע? לקרוא חוות דעת? כנסו לקישור –

  https://yaelzurgil.ravpage.co.il/clean9 

  ותכלו ללמוד קצת יותר על מה אני מדברת.

   

   


   
BizMakeBiz פותח ע"י