ד"ר יעל צורגיל - בשביל הבריאות וההצלחה

אלוורה - כל מה שצריך בצמח אחד

 • קצת על מוצרי ההגיינה ובריאות העור

  המוצרים לטיפול בעור ומוצרי ההגיינה מאופיינים כמו שאר מוצרי FLP בריכוז גבוה של ג'ל אלוורה פעיל ומיוצב. הודות לחדירותו של הג'ל את כל שכבות העור מגיעים החומרים שמכיל הג'ל לכל תאי העור יחד עם כל המרכיבים שהוספו לכל תכשיר על מנת לטפל בתאי העור ולשמור עליהם.

 • דאודורנט ללא מלחי אלומיניום ומונעי זיעה

  דאודורנט ייחודי עם אלוורה ללא מלחי אלומיניום וללא מונעי הזעה. קיימים מחקרים רבים שמעלים חשש לכך שחומרים אלו מהווים סיכון לבריאות, ועלולים להוביל לסרטן שד. מעולה לכולם – לצעירים ולצעירים פחות.

   
 • ג'ל אלוורה לצחצוח שיניים

  מחולל פלאות בכל בעיות חלל הפה. ג'ל אלוורה מיוצב ופעיל, בתוספת פרופוליס. מרגיע דלקות פה וחניכיים בעזרת תכונתו האנטי- בקטראלית. יעיל במיוחד במצב של חניכיים מדממים ופצעים בפה. מבריק את השיניים ומחזיר את הצבע המקורי ללא חומרי שחיקה או הלבנה מיוחדים.


   
 • סבון נוזלי על בסיס אלוורה

  סבון נוזלי המכיל 33% אלוורה מיוצבת ופעילה! מיועד לשימוש יומיומי לידים, לגוף ולפנים לכל בני המשפחה. בתוספת חומרי לחות אחרים. הסבון מתאים במיוחד לבעלי עור רגיש, לילדים ולתינוקות. כתכשיר "ללא דמעות" הוא מומלץ לשימוש על הפנים וגם כשמפו לילדים ותינוקות. מוצר זה מעולה לאנשים הסובלים מבעיות עור, לפסוריזיס, אטופיק דרמטיטיס, אקזמות, פטריות ולכתמי זיקנה. מקל על עור יבש ובעייתי. תוצאות בשטח מעולות!!


   
 • תחליב אפטרשייב ללא אלכוהול

  תחליב אפטר שייב עם אלוורה יחודי: ללא אלכוהול ולכן אינו צורב, מחטא את העור בטבעיות, מרפא את העור מגירויים וחתכים ומותיר אותו חלק ונעים. שימושי מאוד גם כתחליב לחות לפנים! מעולה כתחליב מרפא לאחר הסרת שיער בכל חלקי הגוף.


   
 • *שם:  
  *טלפון:  
  אימייל:  
  *הערה:  

BizMakeBiz פותח ע"י