ד"ר יעל צורגיל - בשביל הבריאות וההצלחה

אלוורה - כל מה שצריך בצמח אחד

*שם:  
*טלפון:  
אימייל:  
*הערה:  


 • לשים מסכות, להוריד מסכות – האם רק בפורים?

  אנשים שמים מסכות על מנת לשדר דברים שהיו רוצים שיחשבו עליהם.

  אנשים שמים מסכות על מנת להגן על עצמם מחשיפה, על מנת לשמור על אותן נקודות תורפה שלהם שלא יגעו בהם.

  הרבה אנשים עוטים את המסכה כל חייהם על מנת לקיים את עצמם בחיים הנורמלים.

  ישנם מצבים בהם אולי באמת נדרשת מסכה – בהכרות ראשונה, בסביבה זרה. לפעמים לשים עלינו מסכה חדשה, אפילו לתקופה קצרה, יכול לקדם אותנו בנושא מסויים.

  מצד שני המסכה חוסמת אותנו. מרוב שהיא מגנה עלינו היא לא מאפשרת לנו להראות את עצמנו באמת.

  הסרת המסכות הרגשיות יכולה להיות תהליך לא קל אבל זה תהליך שבסכומו של דבר יאפשר לנו לראות את עצמנו וקבל את עצמנו כמו שאנחנו ולהראות לאחרים את אותנו "האמיתיים".

  אז יש טוב בלשים מסכות ויש טוב בלהוריד אותן.

   

  הפעם בחרתי לכתוב על מסכה והסרת מסכה בתחום הקוסמטיקה -  מוצרי הקוסמטיקה של FOREVER LIVING.

  בחרתי לכתוב על שימוש במסכה לניקוי והזנת עור הפנים ובסבון גרגירים לשימוש יומיומי – הכל מאלוורה

  מסכת מרין –

   כאשר נשים מסכה זו על הפנים למשך כ-20 דקות נזכה בפעילות ובתכונות הנפלאות של שפע המרכיבים שנמצאים באותה המסכה – אצות ים כחוליות-ירוקות ואצות חומות, דבש, תמצית לימון, חימר לבן ועוד שפע של חומרים. המסכה תנקה לנו את עור הפנים ובו זמנית תספק לחות והזנה לעור. המסכה מבוססת על האלוורה המיוצבת והפעילה של FOREVER שמאפשרת החדרת החומרים הפעילים לתוך כל שכבות העור ומספקת בעצמה לחות וחומרים בריאים אחרים (הסבר מעמיק ניתן למצוא כאן -  http://aloevera2all.bizmakebiz.co.il/893/%D7%A7%D7%95%D7%A1%D7%9E%D7%98%D7%99%D7%A7%D7%94.aspx)

  אלו סקאב –

  סבון הגרגירים המבוסס על אלוורה  –  יאפשר לנו להסיר את מסכת הלכלוך שפנינו עוטים מידי יום כתוצאה משילוב של שומן הפנים, זיהום האוויר, זיעה. ביחד נוצר לנו מעטה דק של לכלוך שלא תמיד סבון ומים יכולים לנקות כמו שצריך. בנוסף לכך על פני העור שלנו, מעל שכבת התאים הנקראת אפידרמיס, יש לנו שכבה של תאים מתים. התאים האלו מצטברים היות וכל הזמן מתים תאים בעור. כאשר מצטברים תאי עור מתים על האפדרמיס שלא נושרים בצורה סדירה, העור נראה חסר חיים ועייף. כמו כן יש סיכוי גדול יותר להצטברות הלכלוך על העור ואפשרות אפילו להופעת פתעים או "נקודות שחורות".

  האלו סקראב מאפשר בצורה עדינה לקלף את שכבת התאים המתים ולאפשר התחדשות טובה יותר של העור תוך כדי פעולה של ניקוי של העור על ידי האלוורה ושמן החוחובה שנמצאים בגרגירים. שימוש בסבון יאפשר הסרת מסכת הלכלוך ויגלה את עור פנינו הזוהר והרענן. (הסבר מעמיק יותר אפשר למצוא http://aloevera2all.bizmakebiz.co.il/893/%D7%A7%D7%95%D7%A1%D7%9E%D7%98%D7%99%D7%A7%D7%94.aspx)

  אז אל תחכו לפורים על מנת לשים מסכות ואל תחכו לאחרי פורים על מנת להסיר את המסכות.

  העור שלכם זקוק לזה כל השנה.


   
BizMakeBiz פותח ע"י