ד"ר יעל צורגיל - בשביל הבריאות וההצלחה

אלוורה - כל מה שצריך בצמח אחד

 • הבריאות מתחילה ונגמרת במערכת העיכול

  "הצבא צועד על קיבתו" כך אמר נפוליון בונפרטה לפני יותר מ-200 שנה. המשפט הזה נכון. ונכון גם לומר שהבריאות מתחילה ונגמרת במערכת העיכול.

   

  כאשר מערכת העיכול פועלת כתקנה 3 תהליכים מתקיימים כסדרם –

  • פירוק המזון למולקולות קטנות הניתנות לספיגה לדם ולגוף ביעילות ובקצב הנכון
  • ספיגה מקסימלית של כל אבות המזון על מנת שיספקו לנו את הבסיס לבניית התאים ולתהליכים המתרחשים בגוף
  • ניקוי רעלים מהגוף

   

  במצב כזה אנחנו מרגישים טוב, חיוניים, ומתפקדים כמו שצריך.

  כדי שמערכת העיכול תעבוד כמו שצריך היא צריכה להיות נקייה. אם נסתכל בחתך במעיים נראה שהדופן הפנימית שלהם עשוייה מהרבה בליטות שנקראות סיסים שתפקידם להגדיל את שטח הפנים ולשפר את התהליכים המתרחשים בתוך חלל המעיים.

   

   


  במהלך השנים אצל מרביתנו שוקעים במערכת העיכול משקעים אשר מצפים את הסיסים האלו ומפריעים לתפקודם. המעיים הולכים ונסתמים.

  כאשר המעיים נסתמים, תהליך העיכול מתעכב, סילוק הפסולת מגופנו נעשה איטי יותר והמעיים מתמלאים ברעלים ונושאי מחלות.

   כל כך הרבה מחלות מתחילות במעיים. נתחיל במחלות מעיים כמובן – אולקוס, מעי רגיז ועוד. אבל גם מחלות שלכאורה לא נראות קשורות כגון אלרגיות, דלקות, בעיות עור כגון אקנה, ספחת (פסוריאזיס), ואסטמה. סוגי סרטן שונים - סרטן המעי הגס, סרטן בכבד, סרטן השד והערמונית, מחלות הכבד ועוד.

  בין הגורמים העיקריים כיום אשר יוצרים את אותם משקעים מזיקים בתוך המעיים אפשר למנות את התזונה המודרנית, המורכבת ממזון מעובד שמכיל כמויות גדולות של חומרי שימור, מזון לא מגוון שמכיל מעט סיבים תזונתיים, את צורת החיים הלחוצה והמתוחה המאפיינת את מרבית האוכלוסיה וכן את האכילה הלא מסודרת.

  מסיבות אלו תהליך עיכול המזון, נמשך בימינו, בין  50 – 70 שעות. מכיוון שכך המזון שבמערכת העיכול מתעכב ומתחיל לתסוס.

  כפי שנכתב למעלה כל התהליך הזה גורר אחריו תופעות של פגיעה בבריאות מערכת העיכול ושל הגוף בכלל. הפגיעה היא בכלל התפקודים – הפיזיים והנפשיים.

  כאבי ראש, אלרגיות של העור ודרכי הנשימה,בעיות שונות במערכת העיכול כגון:

  צרבות, גזים, עצירות, דלקות מעיים ובעיות שונות במעי הגס.

  כמו כן אפשר למצוא ירידה בתפקוד של המערכת החיסונית, לחץ דם גבוה, שומנים בדם, בעיות פרקים, סכרת ועוד....

 • משקאות האלוורה- מהם?

  משקאות האלוורה מכילים כולם ריכוז גבוה ביותר של אלוורה פעילה ומיוצבת (ראה הסבר על הפטנט ב"יחודיות פוראוור"). לכל המשקאות ישנה פעילות דומה על מערכת העיכול ובאיזון פעילות מערכות הגוף. מגוון המשקאות בא לענות על צרכים נוספים, ספציפיים כפי שמוסבר ליד כל משקה.

  רצוי לקחת בין 40-80 מ"ל ביום, על הבוקר אך אפשר גם לשתות לאחר ארוחה , במיוחד אם סובלים מעצירויות קשות.

  מתחילים בכמות קטנה (כחצי כפית ליום) ועולים בהדרגה. לאחר שתית הג'ל יש צורך לשתות כוס מים.

  לשמור בקירור לאחר פתיחה.

  פרטים נוספים ניתן למצוא במאמרים

   

   

   

   

  המוצרים המוצגים באתר זה הם תוספי מזון ומוצרי טיפוח והשימוש בהם אינו בא להחליף טיפול רפואי

 • אלוורה לשתיה

  משקה האלוורה מכיל כ-96% אלוורה פעילה ומיוצבת. הוא מספק לגוף את המיטב של הטבע.
  מנקה את מערכת העיכול באמצאות חומרים המצויים בו באופן טבעי ומאפשר ספיגת מזון וסילוק רעלים יעיל יותר במעיים. דבר זה עוזר באיזון וייצוב  את כל מערכות הגוף
  תומך במערכת החיסונית
  הצרכים וההמלצות המדווחים ביותר:
  עזרה במערכות עיכול בעיתיות עצירויות, אולקוס, צרבות, מעי עצבני...

  שיפור בבעיות עור- פסוריאזיס, אסטמה של העור ואקזמה.
  מעלה את העירנות, עוזר לגוף במקרים של לחץ דם גבוה וסכרת. משפר את מראה העור ומחזיר לו את הרעננות.


   
 • פרידום - משקה אלוורה להקלה על הפרקים

  משקה על בסיס כ- 90% ג'ל אלוורה טהורה מיוצבת ופעילה בתוספת 3 מרכיבים (גלוקוזאמין סולפאט, כונדרואיטין סולפאט וגופרית אורגנית - MSM). משקה מיוחד זה מחזיר לגוף את חופש התנועה הודות לתוספים העוזרים למפרקים, לפרקים ולחוליות בגוף כמו גם לרקמות הקשורות אליהם. פוראוור פרידום עוזר לשמור על חופש תנועה מכיוון שהאלוורה מאפשרת לגוף לספוג את החומרים הטבעיים באפקטיביות רבה. מרגיע כאבים הנגרמים מבעיות פרקים או חוליות. ניתן לשלב עם מריחה חיצונית של אלו MSM לקבלת תוצאות מירביות.


   
 • משקה אלוורה עם חמוציות

  משקה החמוציות מכיל ג'ל אלוורה מיוצב ופעיל ומצטיין בכל תכונותיו של המשקה הבסיסי שלנו. נוסף לכך הוא מכיל חמוציות, פרי המצטיין בתכונות ריפוי מעולות. קיימות הוכחות מחקריות לכך שחמוציות עשויות לסייע, בין השאר, בטיפול בדלקות בדרכי השתן, פרי החמוצית מכיל חומרים שנקראים פרואנטוציאנידינים. חומרים אלה מתאפיינים ביכולת למנוע היצמדות של החיידק אי קולי לתאים שמצפים את דרכי השתן. חיידק זה הוא הסיבה לדלקות בדרכי השתן. חומציות הפרי משפיעה על חומציות השתן דבר המקשה על התפתחות החיידקים (וכן על התפתחות פטריות). החמוציות מכילות גם כמות גדולה של אנטיאוקסידנטים (מונעי חימצון) שחשיבותם בשמירה על הבריאות גדולה ביותר. עשיר בויטמין C  (נוגד חימצון אף הוא) ובשילוב עם כל החומרים יש לו השפעה על האטת תהליכי הזדקנות, במניעת כיב קיבה, בשמירה על בריאות כלי הדם והלב ובמניעת סרטן.  הצירוף של אלוורה מיוצבת ופעילה עם חמוציות משפר בהרבה את ספיגת החומרים הטבעיים בגוף. נוסף לכל אלה מיץ תפוחים המוסיף טעם מרענן למשקה.


   
 • משקה אלוורה עם אפרסקים

  משקה האלוורה מכיל כ-96% אלוורה פעילה ומיוצבת. מכיל רסק אפרסקים טבעי עם חתיכות קטנות של אלוורה המקנה למשקה טעם מתקתק וטעים, אהוב גם על ילדים. הוא מספק לגוף את המיטב של הטבע ומכיל בנוסף גם קרוטנואידים שהם אנטיאוקסידנטים חזקים וויטמין A העוזר לבריאות העור וחיוני לראית לילה.

  מנקה את מערכת העיכול באמצאות חומרים המצויים בו באופן טבעי ומאפשר ספיגת מזון וסילוק רעלים יעיל יותר במעיים. דבר זה עוזר באיזון וייצוב  את כל מערכות הגוף
  תומך במערכת החיסונית 
  הצרכים וההמלצות המדווחים ביותר:
  עזרה במערכות עיכול בעיתיות - עצירויות, אולקוס, צרבות, מעי עצבני..

  שיפור בבעיות עור- פסוריאזיס, אסטמה של העור ואקזמה.
  מעלה את העירנות, עוזר לגוף במקרים של לחץ דם גבוה. משפר את מראה העור ומחזיר לו את הרעננות.


   
 • פומסטין - משקה נוגד חימצון

  משקה זה הוא צירוף ייחודי ומרוכז של מיצי פירות בעלי ריכוז נוגדי החימצון הגבוה ביותר האפשרי החשובים למען בריאותנו.
  המשקה מכיל: מיץ מנגוסטין, מיץ רימון, מיץ אוכמניות, מיץ פטל שחור, תמצית זרעי ענבים, מיץ פטל ומיץ אגסים. מנגוסטין הוא פרי טרופי, המכיל נוגד החימצון האולטמטיבי. עוזר לבריאות מעולה ומונע מחלות רבות. הרימון, על פי מחקרים מהשנים האחרונות, הוא כלי נשק רב עוצמה להאטת תהליכי הזדקנות, מניעת סרטן, בריאות הלב ומספק לגוף שלל ויטמינים, מינרלים וברזל. גם בשאר המיצים ישנם מרכיבים אשר ביחד נותנים פעילות חשובה ביותר לבריאות הגוף. הריכוז של המיצים הוא ללא מתחרים בעולם כולו.

  תכונות: מספק אנרגיה ונוגד תשישות; נוגד חימצון; מאיט תהליכי הזדקנות; נוגד סרטן; מונע אלצהיימר; מונע דלקות; עוזר להורדת לחץ דם; מונע הסתיידות עורקים; עוזר למניעת אבנים בכליות; למניעת חרדות; למניעת סוכרת.


   
 • אשמח לקבל עוד מידע או לרכוש מהמוצרים

  *שם:  
  *טלפון:  
  אימייל:  
  *הערה:  

BizMakeBiz פותח ע"י